fbpx
خانه » اخبار » مرد ایرانی، متهم به تلاش برای برقراری رابطه جنسی در یک کلاب در لندن

مرد ایرانی، متهم به تلاش برای برقراری رابطه جنسی در یک کلاب در لندن

  •  مرد ۳۰ ساله‌ ایرانی متهم است که در یک کلاب شبانه در لندن تلاش کرده تا با افزودن داروی محرک جنسی به یک دختر جوان با او رابطه برقرار کند.
  •  ادعا می شود این جوان در نوشیدنی دوست مونث خود دارویی به نام «قطره سکس مگس طلایی» ریخته تا بتواند او را منگ و سپس با او رابطه جنسی برقرار کند.
  •  «شروین درستکار» که دارای ملیت ایرانی است این زن را با خود به «روف گاردنز» در کنزینگتون لندن برده بود.
  •  . زنگ خطر برای کارکنان این مکان زمانی به صدا در‌آمد که درستکار دست به حرکات غیر طبیعی زد.
  • این زن ادعا می‌کند که شروین درستکار سپس از او خواهش کرده تا او را در درد‌سر نیاندازد چراکه او پاسپورت بریتانیایی می‌خواهد.

 

مرد ۳۰ ساله‌ ایرانی متهم است که در یک کلاب شبانه پاتق افراد مشهور لندن تلاش کرده تا با افزودن داروی محرک جنسی به یک دختر جوان با او رابطه برقرار کند.

بنابرگزارش رسانه های بریتانیایی، «شروین درستکار» ۳۰ ساله محلولی به نام «قطره سکس مگس طلایی» را در لیوان این زن ریخته تا بتواند با او رابطه جنسی برقرار کند.

این زن مدعی ست که وقتی مچ شروین درستکار گرفته شد، که گفت «خواهش می‌کنم، من میخواهم پاسپورت بریتانیایی بگیرم، من را در دردسر نینداز».

طبق اظهارات اولیه در دادگاه کراون سات‌وارک، اعلام شد این دو نفر با هم در فیسبوک آشنا شده بودند و چند بار به عنوان دوست عادی با هم بیرون رفته بوده‌اند، اما رابطه رمانتیکی بین این دو وجود نداشته است.

درستکار که از طریق مترجم فارسی‌ خود با دادگاه صحبت کرد،  ۱۳ می سال میلادی گذشته این دختر را تنها به عنوان دوست خود «روف گاردنز» در کنزینگتون لندن برده بود.

شروین این زن را که تصور می‌کرد دیگر دوستانش با آن ها همراه خواهند بود، ساعت ۱۱:۳۰ شب از خانه‌اش برداشت ولی دوستان شروین هیچ‌ وقت به آن ها نپیوستند.

طبق شواهد حدود ساعت ۱:۱۰ صبح درستکار کوکتیل برای این زن که به خاطر زخم معده نمی تواند الکل بنوشد یک کوکتیل توت‌فرنگی خرید.

کارکنان  بار می گویند دیده اند که درستکار قبل از بردن نوشیدنی به میز دوستش با دستهایش «حرکات غیر عادی» در زیرمیز بار انجام داده است.

با این حال، شروین درستکار تا کنون تمامی اتهامات را رد کرده و به همین دلیل هنوز روند رسیدگی به این پرونده ادامه دارد و دادگاه آن را مختومه اعلام کرده است.

برگرفته از سایت :  manoto news

Check Also

کانادا راه‌های بیشتری برای مهاجرت ارایه می‌دهد

کانادا به دنبال راه‌های بیشتری برای ارایه اقامت دایم کانادا به افرادی است که در …

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *

error: Content is protected !!